Info

About route

Camp Jordán najdete na mapách snadno. Pro větší romantiku doporučujeme jet sockou na zastávku Odolena Voda, Dolní náměstí. Je to jen půl hodiny busem 373 z metra Kobylisy a kilometr pěšky po značené cestě. Z Prahy jste tam za chvíli i na kole. Dá se jet i autem, ale parkoviště není veliké.

About tickets

Vstupenky můžete pořídit buď na místě, nebo se slevou v předprodeji. Nejvýhodnější je dát dohromady bandu a koupit si dopředu pětilístek.

Pokud chcete využít předprodej, napište na jedunazelifest@email.cz. Po objednání Vám přijde mail s instrukcemi ohledně platby.

Nechceme na Vás rejžovat, Zelífest je neziskový a jde nám jen o pokrytí nákladů. Někdy se to povede, někdy ne, ale nikdy jsme to nevzdali. Nemáme ani nechceme žádné sponzory. Máme rádi hudbu a organizování nás baví.

1 den2 dny
Předprodej200 Kč280 Kč
Na místě250 Kč350 Kč
5 vstupů na oba dny1100 Kč

Děti, senioři a hendikepovaní mají vstup zdarma. Bezplatné je samozřejmě i stanování a parkování.

About area

Občerstvení

Letošní bar nabídne vícero novinek. První z nich bude rozšíření nabídky čepovaného piva, krom tradičních ležáků letos zařadíme i pivní speciály z řemeslných pivovarů. Tudíž se můžete těšit na piva pšeničná, svrchně kvašená či kyselá.

Krom toho bar nabídne zajímavou paletu panáků od českých klasik po zahraniční speciality a dále také víno, cidery, osvěžující nealko nebo ranní dávku kávy. V jídle navážeme na předchozí ročníky, můžete se těšit na polévky, burgery, hot dogy, klobásy, steaky, pomazánky a samozřejmě sladké a slané pečivo.

Myslíme samozřejmě i na vegetariány a vegany. I letos uvítáme, pokud si přivezete vlastní nádobí, abychom trochu šetřili přírodu. Předem děkujeme!

Ubytování

Ve vlastních stanech nebo pod širákem. K dispozici je stanová ves, pitná voda a ohnišťata.

Hendikepovaní

Lidé s hendikepem mají vstup zdarma. Podloží není dokonale rovné, ale projet na vozíku se dá bez větších obtíží. Na místě je mobilní bezbariérové WC.

Koupání

Luxusní rybník je deset metrů od "velké" stage a tři metry od malé.