Info

About route

Camp Jordán najdete na mapách snadno. Pro větší romantiku doporučujeme jet sockou na zastávku Odolena Voda, Dolní náměstí. Je to jen půl hodiny busem 373 z metra Kobylisy a kilometr pěšky po značené cestě. Z Prahy jste tam za chvíli i na kole. Dá se jet i autem, ale parkoviště není veliké.

About tickets

Vstupenky můžete pořídit buď na místě, nebo se slevou v předprodeji. Nejvýhodnější je dát dohromady bandu a koupit si dopředu pětilístek.

Pokud chcete využít předprodej, napište na jedunazelifest@email.cz. Po objednání Vám přijdou dva maily - jeden s instrukcemi ohledně placení a druhý s kódem, který ukážete na vstupu a dostanete pásky.

Nechceme na Vás rejžovat, Zelífest je neziskový a jde nám jen o pokrytí nákladů. Někdy se to povede, někdy ne, ale nikdy jsme to nevzdali. Nemáme ani nechceme žádné sponzory. Máme rádi hudbu a organizování nás baví.

1 den2 dny
Předprodej200 Kč280 Kč
Na místě250 Kč350 Kč
5 vstupů na oba dny1100 Kč

Děti, senioři a hendikepovaní mají vstup zdarma. Bezplatné je samozřejmě i stanování a parkování.

About area

Občerstvení

Na čepu letos budeme mít dva druhy piva a krom toho samozřejmě množství panáků, víno nebo náš Zelí drink.

Burgery (i vegetariánské), klobásy, polívka, nakládaný kozí sýr, zeleninový kuskus a další dobroty pro vás bude po celou dobu festivalu s láskou (na požádání možno i s nenávistí) připravovat naše barová krů.

Sladký i slaný pečený od našich Zelí buchet, kafe a čaj.

Možná jsme se dali na ekoezobiopičo zachraňování planety, nebo nás jen mrdá uklízení bambilionu tácků a plastovejch vidliček po fesťáku, proto vás žádáme, přivezte si svoje nádobíčko (ne Rogo, ne tohle nádobíčko), ešáky, půllitry, příbory…. Houbičku, jar a vodu na umytí najdete na místě.

Samozřejmě budeme mít i jednorázovej klasickej shit, ale víš co.

Ubytování

Ve vlastních stanech nebo pod širákem. K dispozici je stanová ves, pitná voda a ohnišťata.

Hendikepovaní

Lidé s hendikepem mají vstup zdarma. Podloží není dokonale rovné, ale projet na vozíku se dá bez větších obtíží. Na místě je mobilní bezbariérové WC.

Koupání

Luxusní rybník je deset metrů od "velké" stage a tři metry od malé.